09-8659280

צוות חילוץ בינלאומי הראל 669

צוות חילוץ בינלאומי Rescue One

 

Rescue-One מפעילה צוות חילוץ בינלאומי הנמצא בכוננות מסביב לשעון. הצוות מספק שירותי איתור וחילוץ למבוטחי חברת הביטוח "הראל" ("הראל 669"). צוות החילוץ מוכן בכל עת להעניק את המענה המקצועי ביותר במקרי מצוקה של מטיילים ברחבי העולם.

צוות החילוץ מורכב מאנשי המקצוע המובילים בתחומם, בעלי ניסיון עשיר במשימות חילוץ בארץ ובעולם, בהם אלפיניסטים, אנשי נהר, אנשי רפואה, אנשי צוות אוויר ומומחי חקירות ואיתור נעדרים.

צוות החילוץ עוסק באופן שוטף בבנייה והרחבה של רשת חילוץ בינלאומית ביעדי הטיול החמים בעולם, תשתית המאפשרת קיצור משמעותי של זמני התגובה וקבלת סיוע בזמן אמת מנותני השירות המקומיים. בין הישגיה, אחראית היחידה לעשרות מקרים של הצלת חיים ומתן סיוע למטיילים במצוקה.

ידע ומקצועיות, ציוד מתקדם, תגובה מהירה, היכרות שטח טובה עם יעדים רבים ומגוונים בעולם ומחויבות אישית למקצוע שבו בחרנו הנם עמודי התווך שמציבים את צוות החילוץ של Rescue One. בשורה הראשונה של יחידות חילוץ מסוג זה בארץ ובעולם.

 

אנשי הצוות

 יוחאי ליליאור – ראש הצוות

את ניסיון השטח שצבר במשך למעלה מ-15 שנה בהובלת משלחות חילוץ לרחבי העולם, יוחאי משלב עם ידע מעשי רב-תחומי ועם יכולות ניהול, תוך חשיבה מחוץ לקופסה ומחויבות טוטאלית לביצוע המשימה. בשירותו הצבאי שימש יוחאי מפקד מדור טג"ח (טיפוס גלישה וחילוץ), וכן קצין הדרכה של יחידת האלפיניסטים במילואים. ניסיונו הרב בסביבת מים זורמים, בעבודה עם מסוקים ומיומנויות שטח נוספות מהווים בסיס חיוני לניהול משימות חילוץ במגוון רחב של מתארי שטח ותנאי מזג אוויר.

 

 

נדב קליפה – סגן ראש הצוות

מדריך טג"ח (טיפוס, גלישה וחילוץ), קצין איתור נעדרים בשירות מילואים ובעברו חבר צוות החילוץ של מדבר יהודה. לנדב ניסיון עשיר בביצוע וניהול חילוצים מורכבים ובניהול משימות חירום ברחבי העולם. נדב משמש סגן ראש הצוות ושותף לניהול השוטף של הצוות ולניהול משימות החילוץ.

  

נועם אונגר

בוגר יחידת החילוץ של חיל האוויר ובעל ניסיון רב בתחום החילוץ המוסק במתארי שטח מגוונים. נוסף על כך, נועם הוא מדריך חילוץ ומומחה בענפי החירום השונים (חבלים, הריסות ועוד). נועם משמש מנהל צוות באירועי חילוץ ואחראי על בנייה ותחזוקה של רשת החילוץ הבינלאומית.


 

 יונתן לייטנר    

יונתן משלב יכולות שטח רבות ומגוונות, כמדריך רפטינג עם ניסיון עבודה וחילוץ בנהרות רבים בעולם, כמדריך חילוץ חבלים וכאלפיניסט. יונתן בעל ניסיון רב ומגוון בהובלת משימות חילוץ מורכבות ברחבי העולם.

 
 

נ'.

טייס מסוקי חילוץ בעל ניסיון חילוץ עשיר בישראל וביבשת אפריקה. מפעיל כלי טיס ייחודי מסוגו לאיתור אווירי בעל יכולות טיסת יום ולילה, ואפשרות ניוד לכל מקום בעולם במהירות הבזק. מתנדב ביחידת חילוץ הר הנגב ומטפס הרים.

 

 גיל צ'מקה

גיל הנו קצין (מיל') ביחידת איתור הנעדרים של חיל האוויר, לשעבר מנהל בי"ס שדה בחברה להגנת הטבע. גיל אחראי על תחום החיפוש האווירי של Rescue One. איש שטח מיומן ובעל ניסיון עשיר במשלחות שונות של חיפוש וחילוץ בארץ ובעולם.

 


אלי סנדרוביץ'

אלי הנו איש טג"ח וותיק בעל ידע נרחב בתחום חילוץ החבלים, חבר ביחידת החילוץ "גולן" ומומחה לאיתור נעדרים. לאלי ניסיון שטח של עשרות שנים בניהול אירועי איתור וחילוץ, צבאיים כמו גם אזרחיים.

 

ליאור ליפשיץ

ליאור הוא קצין איתור נעדרים במיל' ותרומתו לצוות החילוץ משלבת בין עולם ההצלה לעולם המחשבים והטכנולוגיה. באמצעות מומחיותו בניתוח מידע ליאור מסייע רבות באירועי חילוץ שונים והוא מביא עמו ליחידה יתרון טכנולוגי ללא תחרות.

 ברק אייזנברג

ברק הוא קצין איתור נעדרים במיל', מדריך טג"ח במיל' וחבר ביחידת חילוץ גולן. ברק השתתף עד כה במשלחות חיפוש רבות בארץ ובעולם.  שרון חקאק    

שרון הנו חייל מילואים ביחידת האלפיניסטים של צה"ל, בעל תעודת Rescue 3 ומומחה לחילוץ נהרות. ניסיונו העשיר כולל עבודה בנהרות רבים בעולם (בעיקר בדרום אמריקה), ובמשימות חילוץ שונות.

שירין בן יעקב

איש שטח בכל רמ"ח אבריו. שירין הוא מדריך טרקים בארץ ובחו"ל והוא מכיר את כל הסכנות שאורבות בטבע ואת הדרכים להתגבר עליהן. שירין הוא גם מדריך רפטינג ותיק ובעל ניסיון בעבודה בנהרות רבים בעולם.

  

 אוליבר נויברט    

גם אוליבר הוא ממובילי המחלצים בארץ. לשעבר מפקד יחידת החילוץ "אילת-אילות", בעל ניסיון רב בניהול חקירות שטח, חילוץ חבלים והתניידות במתארי שטח אלפיניים. כיליד צ'ילה שפת האם של אוליבר היא ספרדית, יתרון בולט בשל מקרי החירום הרבים בדרום אמריקה.

 


גיא ריינס

בוגר יחידת החילוץ של חיל האוויר, בעל ניסיון רב בחילוצי חבלים וחילוצים ממוסקים. למרות היותו צעיר החבורה גיא מביא אתו יכולות שטח מדהימות, ידע טכני נרחב וחשיבה מקורית החיוניים לביצוע משימות חילוץ במדינות עולם שלישי.

 


 איתי שחם    

מדריך רפטינג בעל ניסיון רב בהובלת משלחות רפטינג אל הנהרות הסוערים בעולם. יכולות הארגון הגבוהות של איתי והיכרותו המעמיקה עם תופעות זרימה וטכניקות חילוץ מתקדמות ממים זורמים הן נכס עבור צוות החילוץ.

 


דודו שדות

קצין איתור נעדרים בחיל האוויר במיל', וטרינר במקצועו ומומחה לזיהוי ממצאים פתולוגיים. לדודו ניסיון רב בסריקות אוויריות באמצעות מסוקים וטיפול בממצאים פתולוגיים בשטח.אמוץ יפה

מדריך גובה וחילוץ ב-Rescue-One, מביא לצוות ניסיון ויכולות ניתוח שטח גבוהות יחד עם חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא. מומחה לניווט מדויק. בעל ניסיון עשיר בעבודה מול כלי טיס שונים ובסריקות אוויריות. מטפס צוקים ומטייל וותיק ברחבי העולם. 

© כל הזכויות שמורות לרסקיו-1 בע"מ בניית אתרים רספונסיביים - Say