09-8659280

מי אנחנו

יוחאי ליליאור

מייסד שותף של Rescue-One, בעלים ומנכ"ל. יוחאי החל לרכוש את הניסיון המעשי שלו בתחום החילוץ ובהדרכת מקצועות החירום כבר לפני יותר מ-20 שנים. תחילתו בשירותו הצבאי בצה"ל, שבמהלכו שימש מפקד מדור טג"ח (טיפוס גלישה וחילוץ). כחייל מילואים יוחאי משתייך לצוות ההדרכה של יחידת האלפיניסטים.
הידע המקיף והניסיון שרכש במסגרת תפקידיו הצבאיים פתחו בפני יוחאי גם את עולם עבודות הגובה, שבו התקדם והתמחה. הוא משמש כיום, בין היתר, גם מדריך בכיר לעבודות-גובה מטעם משרד הכלכלה ומפקד ראשון בצוות החילוץ הבינלאומי "הראל 669". צוות זה מתגייס למבצעי-חילוץ מורכבים בכל רחבי העולם ועומד פעם אחר פעם באתגרים מצילי חיים בזמן אמת. יוחאי משלב כישרון ניהולי ויכולות ביצועיות העומדים בדרישות הרמה המקצועית העולמית הגבוהה ביותר.

 

נדב קליפה

מייסד שותף Rescue-One, בעלים ומנכ"ל. נדב הוא בוגר המחלקה לניהול מצבי חירום ואסון ובעל תואר שני מטעם אוניברסיטת תל אביב (MSC) בתחום. לאחר שירותו הצבאי החל נדב לטפח קריירה ענפה בתחום החילוץ האזרחי בארץ ובחו"ל. כחייל מילואים נדב משרת ביחידת אית"ן (איתור נעדרים) של חיל האוויר.

נדב הוא מדריך בכיר לעבודות-גובה מטעם משרד הכלכלה והוא מכהן כסגן מפקד צוות החילוץ הבינלאומי "הראל 669". ניסיון השטח העשיר שרכש נדב לאורך שנות פעילותו מתבטא בהדרכותיו ברמה המקצועית ביותר בישראל.

 

נועם אונגר

רכז הדרכה - אחראי על גיוס עובדים מקצועיים, הכשרתם ובניית מערכי ההדרכה. מנהל אירועי חילוץ וחבר בצוות החילוץ הבינלאומי "הראל 669". בוגר יחידת החילוץ של חיל האוויר ומדריך חילוץ חבלים במילואים. בעל תואר ראשון בכלכלה והיסטוריה (B.A) ותואר שני בהצטיינות בניהול מצבי חירום ואסון (MPH) מאוניברסיטת תל אביב. מדריך בכיר לעבודה בגובה וגלישת מצוקים.

 

רננה שולמן איבגי

מנהלת התפעול של Rescue-One. במסגרת תפקידה רננה אחראית על תפקודו השוטף של כל מערך התפעול, תיאום הפעילות עם הלקוח, שיבוץ המדריכים והלוגיסטיקה. רננה שומרת על קשר מקצועי וחם בינינו לבין מגוון לקוחותינו. רננה מחזיקה בתואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם המרכז האקדמי רופין.

 

יונתן לייטנר

ראש מחלקת ספורט ואתגר של Rescue-One. ליונתן תואר ראשון (B.Sc) במדעי הים מהמרכז האקדמי רופין ותואר שני (M.teach) בהוראה וחינוך ממכללת אורנים. בין שלל עיסוקיו יונתן הוא מדריך לגלישה מצוקים, פעיל מוסמך מטעם איגוד פארקי-החבלים האירופי בפיתוח פארקי-החבלים בארץ והכשרתם (ERCA), מטפס צוקים, מדריך רפטינג, ונוסף לכל אלה, יונתן מתייצב תמיד במסירות ומקצועיות להוביל משלחות חילוץ לרחבי העולם.  

 

גיא ריינס

מדריך לחילוץ ולעבודת גובה וחבר בצוות החילוץ הבינלאומי של Rescue-One. גיא הוא בוגר יחידת החילוץ של חיל האוויר. את הניסיון הרב שרכש בצבא גיא בוחר להמשיך ולחזק בתחום העבודות המורכבות של תכנון והתקנת מערכות בטיחות.

 

אמוץ יפה

מדריך גובה וחילוץ ב-Rescue-One. אמוץ בעל רקע טכני נרחב שמקנה לו את מרב המקצועיות בהדרכה ובהכנת התלמיד לתנאי שטח קיצוניים. אמוץ מתמחה בטכניקת חשיבה אסטרטגית לניצול מצאי ומינופו לשם השגת התוצאות בטיחותיות ביותר. נוסף על כך, אמוץ עומד בין שורות מבצעי העבודות המורכבות בגובה והתקנת מערכות אבטחה.

© כל הזכויות שמורות לרסקיו-1 בע"מ בניית אתרים רספונסיביים - Say