צוות חילוץ לעבודות בסיכון גבוה בחללים מוקפים ועבודה בגובה

חטיבת הביצוע
כחברת ביצוע, מעניקה Rescue-One את השירות המקצועי ביותר באמצעות צוות מיומן, מקצועי ובעל ניסיון מבצעי רב, המצויד במכשור מתקדם. השירות ניתן באתרי הלקוח, בכל רחבי הארץ ובעולם. הפעילות כוללת הצבת צוותי כוננות חילוץ לעבודות בסיכון גבוה, ביצוע עבודות מורכבות בגובה ובחללים מוקפים, תכנון וביצוע של פתרונות הנדסיים והתקנת קווי חיים.
Rescue-One חרטה על דגלה מתן שירות אמין ואישי כחלק מגישת שיתוף הפעולה עם הלקוח והתחשבות בצרכים הייחודיים של כל מקרה. החברה מעניקה שירותים לכל הגופים במשק, החל בחברות ציבוריות וממשלתיות וכלה בעסקים קטנים ומקרים פרטניים.

בכל אתר שבו מתבצעות עבודות בסיכון גבוה (כגון: עבודות גובה או כניסה למקום מוקף) ישנו צורך ביכולת חילוץ של עובדים אשר נקלעו למצוקה. על מנת שחילוצים אלו יסתיימו בהצלחה, נדרשת מוכנות ברמה גבוהה.
מוכנות לחילוץ מורכבת משילוב של כוח אדם מוסמך, מיומן ומתורגל וציוד חירום ייעודי (ערכות חילוץ, כננות, מערכות נשימה, חצובות, אלונקות, תיקי החייאה וכו').
צוות החילוץ מעורב החל במשלב תכנון המשימה (PTP-Pre Task Planning) דרך שלב תדרוך צוות העבודה (Tool Box) וכן במהלך ביצוע העבודה בניטור מתמיד של סביבת העבודה, סיכוני האווירה וסיכונים נוספים.
חברת Rescue-one מעמידה לרשות לקוחותיה צוותי חילוץ, לפי דרישה, לפרויקטים שבהם מרובות העבודות בסיכון גבוה, או לעבודות מסוכנות באתר ספציפי, או לאזור גיאוגרפי רחב.
צוותי החילוץ מורכבים מאנשי חילוץ מקצועיים המוסמכים כחובשים או פאראמדיקים והם בעלי מודעות גבוהה לשמירה על בטיחות העובדים ובריאותם. הצוותים פועלים על פי התפיסה כי תכנון מוקפד של עבודות בסיכון גבוה יכול למנוע מצבי חירום פוטנציאליים.

צוותי החילוץ של Rescue one פועלים כיום, בין היתר, לטובת:
נובל אנרג'י (בים וביבשה)
אגן כימיקלים
בתי זיקוק לנפט
גליל הנדסה
אומריקס
חיפה כימיקלים
מפעלי ים המלח